Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku, štěstí a zdraví najdeš v balíčku.

12.12.2019 04:19

Tak tohle je Daník. Více než čtyři roky tvrdě cvičí. Umí si sednout, leze po kolínkách, učí se zvednout se na nohy, obléknout si tričko. Nyní se dostal do stádia, kdy ho již svaly nechtěly pustit dál, cvičení bylo bolestivé, protažení svalů náročné. Proto 6. 9. podstoupil operaci, kde mu specialista na 19 ti místech nařízl vlákno na svalu, aby se svaly mohly více natáhnout. Po operaci musel být 14 dní v klidu, ale už za měsíc jej čekala další měsíční terapie (a dalších 68 000 Kč), kdy intenzivně trénoval vstávání.

Měsíční terapie znamená, že každý den po dobu celého měsíce vstává v 5 hodin ráno, odjede 120 km do Prahy, tam 3 – 4 hodiny intenzivně cvičí a trénuje vše potřebné. Pak jej čeká cesta zpátky a ráno znova. Kromě terapie kosmickým oblečkem dochází na logopedii a ergoterapii.

Přestože to všechno dohromady je obrovská dřina, Daník se se svým postižením pere jako lev. Šanci, kterou od Vás dostal, bere vážně. Cvičí rád a říká: „ Já to dám!“ . Přispějete-li Daníkovi na jeho transparentní účet 272369282/0300, bude moci cvičit dál.

 

www.terapieprodanika.cz

 

Děkujeme.

Klikněte na úvod a podívejte se, jaké pokroky Daník udělal.